fbpx

PRISMA SALON URODY

Kosmeceutyki

Jako dyplomowane kosmetolożki zdajemy sobie sprawę z tego, że odpowiednio dobrana pielęgnacja domowa to połowa sukcesu w budowanych przez nas autorskich terapiach zabiegowych. Stawiamy więc na dwie profesjonalne marki, z którymi współpracujemy- to estGen Inżynieria Tkankowa oraz Nanili Professional®.

ESTGEN- SKÓRA NATURALNIE DOSKONAŁA | PIĘKNO UKRYTE W GENACH

Inteligentne preparaty terapeutycznej marki estGen oparte są na innowacyjnej recepturze działającej na poziomie komórkowym, która łączy najnowsze osiągnięcia z zakresu bioinżynierii i kosmetologii. Preparaty estGen wykorzystywane są do kompleksowej odbudowy i regeneracji tkanek poprzez inicjowanie szlaków komunikacyjnych między komórkami oraz modulację stanu zapalnego różnych struktur skóry.

Działanie estGen wspomaga wzrost komórek i tkanek dzięki stymulacji tworzenia się DNA, a także reguluje odpowiedzi immunologiczne.

W składzie preparatów estGen znajdują się izolowane proteiny, takie jak: czynniki wzrostu, białka immunomodulacyjne, substancje bakteriostatyczne, jak również enzymy, poliamidy, pochodne kwasów nukleinowych i aminokwasów oraz unikalny zestaw witamin i związków mineralnych. Wieloletnie badania w laboratoriach bioinżynierii tkankowej potwierdzają wysoką skuteczność preparatów estGen, których inteligentna receptura pozwala rozwiązywać określony problem skóry, dostosowywując się do jej rodzaju, wieku i kondycji.

NANILI PROFESSIONAL- TWORZONE, BY SŁUŻYĆ CEROM PROBLEMATYCZNYM

Punktem wyjścia do powstania kosmetyków Nanili Professional® były problemy skórne: trądzik młodzieńczy, trądzik u osób dojrzałych, skóra tłusta, trądzik różowaty, skóra sucha, przebarwienia, cera naczynkowa.

Wszystkie preparaty zawierają wysoko stężone (ale jednocześnie bezpieczne dla skóry) substancje aktywne, dobrane przez specjalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w pracy nad kosmetykami do cer problematycznych. Wśród nich są m.in. kwas lewulinowy, hinokitiol, kwas pirogronowy, ekstrakt z komórek macierzystych wąkrotki azjatyckiej, piroglutaminian wapnia, olej Inca Inci i wiele innych. Są to składniki, których często brakuje w drogeryjnych kosmetykach na trądzik młodzieńczy czy trądzik różowaty.

Dzięki swojej skoncentrowanej mocy doskonale odpowiadają na potrzeby skóry, a jednocześnie nie podrażniają, nie szkodzą i nie powodują zaognienia zmian. Czym różnią się od zwykłych kosmetyków na problemy skórne? Przede wszystkim nie działają powierzchownie, ale wpływają na przyczynę powstawania zmian, przywracają skórze utraconą równowagę.