fbpx

PRISMA SALON URODY

ZABIEGI ANTY-AGING PRZECIWZMARSZCZKOWE

Za pomocą zabiegów mezoterapii igłowej możemy w sposób naturalny wymodelować kontur twarzy, pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej lub zatrzymać wypadanie włosów oraz pobudzić wzrost nowych. Zabieg wykonany przez specjalistę za pomocą cienkiej i precyzyjnej igły lub kaniuli oraz preparatu dobranego do potrzeb skóry Klienta polega na wprowadzeniu tego preparatu podskórnie.

Odpowiednie dobranie preparatu wykorzystywanego podczas zabiegu to klucz do sukcesu i osiągnięcia cudownych efektów- regeneracji i odbudowy struktur skóry, które ulegają degradacji na skutek postępującego starzenia się organizmu, stresu, palenia papierosów, nieprawidłowej diety itd.

Efekty zabiegu są zależne od wielkości danego problemu skórnego, trybu życia pacjenta oraz podanego preparatu. W celu maksymalnego wydłużenia efektów zabiegu nasi specjaliści opracowali autorskie, indywidualne terapie łączone stymulujące skórę przez długi czas.

Zaufaj nam i ciesz się naturalnym wypełnieniem zmarszczek, odzyskaniem utraconego owalu twarzy oraz napiętą i gładszą skórą!

Mezoterapia igłowa twarzy MESOESTETIC

Mezoterapia igłowa twarzy NEAUVIA HYDRO DELUXE

Stymulator tkankowy ELL STIMULATE DNA

Stymulator tkankowy PROSTROLANE INNER-B

Stymulator tkankowy NEOFOUND

Stymulator tkankowy RESTYLANE

Stymulator tkankowy PROFHILO

Stymulator tkankowy EJAL 40

Mezoterapia igłowa AQUASHINE PTX

Stymulator tkankowy JALUPRO