fbpx

PRISMA SALON URODY

ZABIEGI BANKIETOWE NANILI PROFESSIONAL

Nanili oznacza piękną skórę w języku hawajskim (z hawajskiego: nani-piękna, ili-skóra).

Punktem wyjścia do powstania kosmetyków Nanili Professional® były problemy skórne: trądzik młodzieńczy, trądzik u osób dojrzałych, skóra tłusta, trądzik różowaty, skóra sucha, przebarwienia, cera naczynkowa. Dobierając składniki kosmetyków, producent kierował się przede wszystkim skutecznością. Celem były kosmetyki, które faktycznie rozwiązują problemy skórne, dlatego zawierają wysokie ale jednocześnie bezpieczne dla skóry stężenia składników aktywnych różnego pochodzenia, pozbwione zaś są substancji potencjalnie alergizujących jak składniki zapachowe i barwniki.

W gabinecie wykonujemy zabiegi z zastosowaniem peelingów chemicznych na najczęstsze problemy kosmetyczne naszych klientów. Preparaty użyte do zabiegu dobierane są indywidualnie, w zależności od pojawiających się na skórze problemów skórnych.

Nanili Professional to zabiegi dostarczające naszej skórze odpowiednich składników, aby wspomóc ją w walce z niedoskonałościami. Jedno jest pewne- ponad godzinny zabieg, wykończony długim masażem twarzy, to maksymalna dawka relaksu, na którą zasługuje każdy z nas!