fbpx

PRISMA SALON URODY

ZABIEGI OCZYSZCZAJĄCE
NAWILŻAJĄCE

W Salonie Urody PRISMA oferujemy przeprowadzanie zabiegów na sprzęcie najwyższej jakości. Naszym topowym zabiegiem oczyszczającym jest z całą pewnością oczyszczanie wodorowe POLDERMA HYDROGEN.

Z efektów zabiegu mogą korzystać osoby w każdym wieku, zarówno kobiety jak i mężczyźni. Przeznaczony do praktycznie każdej skóry – trądzikowej, naczynkowej, ekstremalnie wrażliwej i atopowej. Szczególnie polecany osobom chcącym neutralizować skutki starzenia, a także mieszkającym w dużych miastach, gdzie powietrze jest bardzo zanieczyszczone i negatywnie wpływa na stan skóry.

Skóra poddawana jest działaniu pęcherzyków wodoru zawartych w strumieniu wody o podwyższonym ciśnieniu. Wodór jest najmniejszym i najlżejszym pierwiastkiem, dlatego swobodnie przenika w głąb skóry, gdzie przekształca szkodliwe wolne rodniki tlenowe w cząsteczki wody. Działanie przypomina niezwykle dokładny peeling. W trakcie zabiegu usuwane są pozostałości makijażu, zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka.

Najmniej inwazyjne oczyszczanie skóry, bezpieczne i bezbolesne. Wykonanie zabiegu nie jest poprzedzone żadnym przygotowaniem poza zmyciem ewentualnego makijażu.

Głównym efektem zabiegu jest idealnie oczyszczona, gładka, odświeżona i nawilżona skóra. Jej napięcie ulega zdecydowanej poprawie. Uaktywniają się procesy regeneracyjne. Efekty są widoczne od razu po zabiegu.

Zabiegi z użyciem kwasów medycznych

Silniejsze zabiegi oczyszczające z zakresu kosmetologii estetycznej przeprowadzane są z użyciem kwasów medycznych MEDI+DERMA oraz kwasów biostymulujących, Takich jak BioRePeel Cl3, PQ AGE oraz PRX T33.

Zabiegi PRX – T33 i PQ-Age

Zabiegi PRX – T33 i PQ-Age zapewniają głęboką stymulację bez naruszenia powierzchni skóry właściwej. To nieinwazyjne zabiegi medyczne, które dają efekt podobny do mezoterapii i liftingu. Gładsza, bardziej promienna skóra bez zmarszczek czy bruzd jest widoczna natychmiast po zabiegu.

Jest to doskonały zabieg poprawiający napięcie wiotkiej skóry oraz redukujący przebarwienia w obrębie twarzy i ciała. Doskonale redukuje blizny, zmniejsza trądzik i rozszerzone pory. Świetnie radzi sobie również z rozstępami!

Dociera do głębokich warstw skóry, gdzie stymuluje fibroblasty, pobudza procesy samoregenerujące skóry prowadząc do jej zdrowego, promiennego wyglądu.

PRX – T33 / PQ AGE to idealny zabieg dla pacjentów, którzy w sposób nieinwazyjny i bezbolesny chcą odmłodzić i zrewitalizować skórę twarzy.

Peeling chemiczny BioRePeel i MEDI+DERMA

BioRePeel to rodzaj peelingu chemicznego, pochodzącego z grupy nowoczesnych mieszanin. Nowoczesne mieszaniny chemiczne charakteryzuje fakt, że są to zabiegi bezpieczne o każdej porze roku, powodują minimalny dyskomfort podczas zabiegu oraz nie ma przy nich długiego okresu rekonwalescencji. Jednocześnie są wysoko stężone i dają bardzo dobre efekty terapeutyczne.

Peeling chemiczny MEDI+DERMA to specjalistyczny zabieg, który zyskuje z roku na rok na popularności. Peelingi z powodzeniem stosowane się na blizny (w tym także problematyczne blizny potrądzikowe), zmarszczki, czy przebarwienia. Peelingi chemiczne nazywane są również peelingami kwasowymi oraz kwasami. Ich podstawowym zadaniem jest usunięcie zewnętrznych warstw skóry w celu pobudzenia jej naturalnych predyspozycji regeneracyjnych i wyeliminowania problemów, które zlokalizowane są w jej głębszych warstwach. Peelingi odpowiadają za rozluźnienie połączeń między komórkami skóry, co skutkuje złuszczeniem jej warstw. Dzięki peelingom możliwe jest zwiększenie produkcji kolagenu oraz elastyny, a wśród najważniejszych zalet należy wymienić właściwości przeciwstarzeniowe, redukujące niedoskonałości i głęboko oczyszczające. Gwarantujemy najwyższy standard obsługi, wykorzystanie innowacyjnych technologii oraz potwierdzoną skuteczność.

Zabiegi oczyszczające dostępne w Salonie Urody PRISMA: