fbpx

PRISMA SALON URODY

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Konsultacje w sprawie kosmetyki twarzy I ciała trwają 30 minut, podczas których dobieramy dedykowany dla Ciebie plan zabiegowy względem Twoich potrzeb, typu skóry oraz wieku. To absolutne minimum czasu, abyśmy mogli poznać lepiej Twoje oczekiwania I przedstawić prognozowane rezultaty.
PRISMA to nie tylko salon kosmetyczny. To miejsce, gdzie pracują prawdziwi, dyplomowani specjaliści poświęcający się swojej pasji I wciąż poszerzający swoją fachową wiedzę. Certyfikowane urządzenia I atestowane produkty zapewniają bezpieczeństwo, a atmosfera tworzona przez ludzi zaangażowanych w swoją pracę sprawia, że chce się tu wracać. Rzetelne informacje, szeroka oferta zabiegów, konkurencyjne ceny, a do tego wygodna lokalizacja w centrum miasta! Naszą skuteczność potwierdzają opinie wielu zadowolonych klientek, które postanowiły razem z nami zadbać o swoją urodę.

Za pomocą zabiegów mezoterapii igłowej możemy w sposób naturalny wymodelować kontur twarzy, pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej lub zatrzymać wypadanie włosów oraz pobudzić wzrost nowych. Zabieg wykonany przez specjalistę za pomocą cienkiej i precyzyjnej igły lub kaniuli oraz preparatu dobranego do potrzeb skóry Klienta polega na wprowadzeniu tego preparatu podskórnie.